BMW 4 Serie
Gran Coupé 420i M-Sport 184PK | NL AUTO+NAP | Harman/Kardon | Schuifdak | 12 MND Garantie
Direct kopen, basisprijs: € 37.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.980,-
LEASEPRIJS: € 527,50 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.401,08 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 4 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Gran Coupé 420i M-Sport 184PK | NL AUTO+NAP | Harman/Kardon | Schuifdak | 12 MND Garantie |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 oktober 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 72.929 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 527,50 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-243-NT |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.595 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.175 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Audio installatie
- Dual view functie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel